ХИТ НА НЕДЕЛАТА: “Сон егзотичен”- Тоше Проески

55

Композитор: Александар Чекреџи

Текст: Маја Павловска

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.