video

Хит на неделата од новиот албум на Кајли Миног „Say Something“(Кажи нешто)

  Поп-sвездата Кајли Миног ги менуваше својот имиџ и звукот десетици пати во последните четири децении. Уште од нејзиното прво појавување во австралиската ТВ-сапуница The...
video

Хит на неделата- НАЛЕЈ , НАЛЕЈ – МАКЕДОНИЈА Е ЉУБОВНА ПРИКАЗНА!

Љубов моја, целиот живот мислам само на тебе.... Те сакав жив .... А те мразам мртов. Зар таа те сакаше повеќе од мене? Зар нејзината...
video

Хит на неделата – ALEKSANDAR & DAC – СЛИКА

Благодарност во реализацијата на видео спотот до: Градски Трговски Центар А.Д. Скопје КАТ-ИНГ Градба Свират и пејат со нас : Илија Филиповски - виолина...

Последни вести

.td-container, .tdc-row { width: 1095px }