Годишен концерт на Музичка Академија на Универзитет „Гоце Делчев“- Штип

5

На 18. мај, ќе се одржи годишен концерт на студентите од Џез одделот на Музичка Академија на Универзитет „Гоце Делчев“ – Штип.
Концертот е со почеток во 19 часот, во Дом на Млади.

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.