Празниците се ближат, снегот во очекување а со тоа и подароците за најмилите

596

Многу свежина во вашиот дом со мини зимзелените аранжмани, на единствените Cityflowers.

Нарачајте на телефон 070 272 728 и ќе добиете нешто со кое без мака ќе изнудите насмева и љубов.

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.