„Вернисаж“, изложба во Битола во Петок

26
Ова е корегирана програма во
која е променет терминот на изложбата
„Вернисаж“ во Петок 14.10.2022 во 12.ч.
куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.