На 25 септември ќе се одржи “Бела ноќ 2021 “

181

17.издание на “Бела ноќ, ќе се одржи во Скопје на 25 септември 2021, на неколку локации.
Програмата ќе биде составена од разни артисти.

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.