Љубовта нема граници -Хајди Клум трет пат пред олтар, овој пат со 17 години помладиот Том Каулиц

1392

Популарната манекенка Хајди Клум (45) и нејзиниот вереник, музичарот Том Каулиц (29) започнаа да се забавуваат во март минатата година, а се верија на Бадник оваа година. Парот кој привлекува внимание , моментално е во Берлин, каде Хајди ја очекува финалето од емисијата „Next Top Model“, а бендот на Том „Tokio Hotel“ има настап.

Хајди Клум една од најубавите жени на светот, ќе застане трет пат пред олтар а овој пат избра 17 години помлад, но она што е најважно се коментарите на најзините блиски и луѓето од џет-сетот дека таа е многу заљубена и среќна.

 

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.