Вечерва повеќе групи во МКЦ

18

Вечерва, со почеток од 20 часот во МКЦ ќе се одржи концерт на бендовите GAZORPAZORP (Белград), св.Псета (Белград) и ООHS! (Софија).
Вратите се отвораат во 20 часот, бендовите почнуваат од 21 часот по следниов редослед:
ООHS!
св.Псета
GAZORPAZORP
Билетите по цена од 250 денари се достапни на билетарница во МКЦ и онлајн преку bileti.mkc.mk.

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.