Во продажба влезниците за концертот на Наум Петрески во Хераклеа

48

Пуштени се во продажба влезниците за јубилејниот концерт на Наум Петрески во Битола, “35 години
Наум”, кој воедно претставува и концертна промоција на албумот “Најдоброто од Наум”.
Концертот ќе се одржи на 04.08 во Хераклеа Битола со почеток од 21 ч., влезниците по цена од 350,оо денари можат да се набават преку продажната мрежа на Купикартизасе како и онлајн на следниот линк-
https://www.kupikartizase.com/Events/naum_heraklea
Во текот на идната недела ќе Ве информираме за продажбата на влезници за концертот во Долни Сарај Охрид, кој ќе се одржи на 11.08.

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.