Владимир Четкар – Светско а наше

251

Good Morning! Here is the part with me from the PBS News Channel story on Macedonia. You can watch the full video here https://youtu.be/CJcabfKztlU

Posted by Vladimir Cetkar on Monday, October 14, 2019

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.