Ретро хит на неделата-„When J need you”-Rod Sewert

537

Во деновите кога имаме време за размислување, спомените се она што најмногу не поткрепува да издржиме. И тоа секогаш барајте ги убавите.

Еве еден ретро хит за генерациите што одеа во Дискотеките „ Турист“ , „ Таверна“ 1977/78/79 и се забавуваа и уживаа во младоста.

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.