понеделник 18 јануари, 2021
video

Хит на неделата- Влатко Стефановски “Огледало“

За оваа недела хит нумерата “Огледало“ од единствениот Влатко Стефановски Текстот посебно плени : Имам старо огледало три века преживеало во рамка позлатена со слика заматена. Да знае да раскажува Што...
video

Хит на неделата од новиот албум на Кајли Миног „Say Something“(Кажи нешто)

  Поп-sвездата Кајли Миног ги менуваше својот имиџ и звукот десетици пати во последните четири децении. Уште од нејзиното прво појавување во австралиската ТВ-сапуница The...

Следете не

1,638FansLike
138FollowersСледи не
2SubscribersSubscribe

Последни вести