Музика за душа во време на корона – Александар Митевски и Драган Спасов-Дац

1355

Избор за денеска , Здавко Чолиќ и убавата изведба на Дуото Митевски-Дац со плус гости!

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.