Ретро летен хит- John Travolta & Olivia Newton John – Summer Nights

755

Летните ноќи се изменија од оние во 70-тите години на минатиот век. Музиката е секогаш безвременска, затоа и овој хит е виситнско летно освежување во чест на почетокот на летото 2019-та.

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.