Најавен трајлер за Титаник 2- Дали сте подготвени да се вратите на “Титаник“

728
Jack (Леонардо Ди Каприо) и Роуз (Кејт Винслет) се соединуваат во оваа нова постава за рестартирање на Титаник 2. Во експедиција за враќање на бесценетиот  океанскиот дијамант назад, тимот за рестартирање на сторијата дошол до шокантно откритие. Ова истражување е креирана во соработка со Били Краммер.  Тоа е рестартирање на мојот прв трејлер за Titanic 2 (Jacks Back) кој има над 50 милиони прегледи. Авторите сакаат да и дадат на приказната  модерна визуелизација и да ја ажурираат за да биде пореална.
куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.