Неделен репертоар на Кино Браќа Манаки – Битола

43

Неделен репертоар на Кино Браќа Манаки – Битола за претстојната недела, 23-ти до 28-ми јануари
Купете си билети 1 час пред проекциите!

23.1.2024

18:00

Само не ти (Влезница:200 мкд)

20:00

Слуга 2 (Влезница:200 мкд)

24.1.2024

18:00

Само не ти (Влезница:200 мкд)

20:00

Слуга 2 (Влезница:200 мкд)

25.1.2024

18:00

„ Смрдушковци – Добредојдовте во Смрдвил“ (The Ogglies – Welcome to Smelliville)

(Влезница:100 мкд)

20:00

Недела (Влезница:200 мкд)

26.1.2024

18:00

„ Смрдушковци – Добредојдовте во Смрдвил“ (The Ogglies – Welcome to Smelliville)

(Влезница:100 мкд)

20:00

Недела (Влезница:200 мкд)

27.1.2024

16:00

ДУХОТ ОД КАНТЕРВИЛ (синхронизиран на македонски) Влезница:180 мкд

18:00

ДУХОТ ОД КАНТЕРВИЛ (синхронизиран на македонски) Влезница:180 мкд

20:00

Недела (Влезница:200 мкд)

28.1.2024

16:00

ДУХОТ ОД КАНТЕРВИЛ (синхронизиран на македонски) Влезница:180 мкд

18:00

ДУХОТ ОД КАНТЕРВИЛ (синхронизиран на македонски) Влезница:180 мкд

20:00

Недела (Влезница:200 мкд)

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.