Објавен трејлерот за “Нешто слатко”

57

„Нешто слатко” , е нов филм, во режија на Тин Водопивец. Зад филмот стои Процес К продукција и Сашко Коцев.

Ова е официјалниот трејлер на филмот, објавен деновиве:

 

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.