Филмски избор за овој викенд – Manhattan Love Story

312

Analeigh Tipton и Jake McDorman  се двете  ѕвезди во романтичната комедија во која публиката секогаш ужива во два различни карактери по многу нешта кои не можат еден без друг.

.

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.