„КОД 369“ во МКЦ

46

На 25 март (петок), со почеток од 20 часот во МКЦ ќе се одржи концерт на битолскиот бенд „КОД 369“ (CODE 369).

Влезот е слободен, со претходно подигнување/резервирање бесплатни билети преку www.bileti.mkc.mk

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.