Куларт кујна – Вегански полнети пиперки

1633

Потребни состојки :

Полнети пиперки-12, органик со кафен ориз -2 чаши, печурки, зачини

Подготовка:

Ќе добиете вкусен, свеж и здрав вегански оброк.

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.