Мода – Идеи за вашиот изглед

589

Пролет -лето 2019 – Идеи за вашиот изглед со секојдневна модна свежина можете да добиете доколку го погледнете видеото и за само три минути ќе добиете многу идеи за вашата секојдневна облека, во текот на оваа пролет и лето.

Во чекор со модните трендови, но едноставно и впечатливо!

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.