Мода лето 2019 -Шаренило од бои со различни стилови

1714

 

Летни модни идеи за 2019- Секојдневната аутфит мода собрана во 7 минутно видео 

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.