„40ЕСДЕНА“ и „Dead Man’s Hat“ со концерт во МКЦ

22

На 12 март, со почеток од 21 часот во МКЦ ќе се одржи концерт на бендовите „40ЕСДЕНА“ и „Dead Man’s Hat“.
Влезот е слободен, со претходно подигнување бесплатен онлајн билет преку www.bileti.mkc.mk

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.