Рамбо Амадеус во 21 часот ќе објави нова песна

39

Њ, 18. Ноември на својот канал и социјални мрежи Рамбо Амадеус (нема потреба од претставување) ќе ја објави својата нова песна.
Инаку, негово интересно интервју може да прочитате на следниов линк
Рамбо Амадеус, повторно во акција!

Додадено

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.