Загревање за “Здраво Млади “

20
Денес 25.8.2022, од 18 часот на плато МКЦ се одржа бесплатен настан- загревање за “Здраво 
Млади” со Скопско SMOOTH.
На настанот програмата трае до 1 часот по полноќ, а таа ги вклучува:
DJ Goce 18:00-20:00
MATRIX 20:20-21:00
S.A.M 21:10-22:00
PLUTO’S DOUBTS 22:10-23:00
DIAH 23:10-1:00
Како дел од настанот, ќе биде промоцијата на новата лимкенка на Скопско Smooth.
куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.