понеделник 15 јули, 2024
Почетна ЖИВОТ Ретро Пулсот на мастилото- Повик за праќање на хорор или паранормални активности.

Пулсот на мастилото- Повик за праќање на хорор или паранормални активности.

644

Блогот Пулсот на мастилото распишува повик за праќање на хорор вистински случувања или паранормални активности за кои сте слушнале или доживеале во форма на расказ.

Своите искуства можете да ги праќате на dani_negotino@yahoo.com

Ве очекуваме!

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.
.td-container, .tdc-row { width: 1095px }