Хит на неделата -„Еј, среќо “ -Блаже Маротов

270

Од најновиот албум на Блаже Моротв што деновиве беше промовирн пред публиката.

 

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.