Хит на неделата – „Ова е само наше Скопје“ Владо Јаневски

1018

„Ова е само наше Скопје“ , Владо Јаневски во чест на Скопје, градот кој израсна од Феникс ,градот на хуманоста кој и покрај се не ја губи својата душа.

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.