Промоција на книга на Марија Бакиевска

35

Младата писателка Марија Бакиевска овој Петок на 11 Ноември, ќе промовира книга. Промоцијата е во Офицерски дом со почеток во 18 часот. Насловот на нејзината книга е „Пушти ги нека зборуваат”…

!:)

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.