“Ех, таа серенада” на 11 јули во Битола

64

 

На11 јули 2024 година ќе се одржи новото издание на фестивалот “Ех, таа серенада”.

Ќе бидат изведени повеќе песни, од повеќе автори.

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.