Хит на неделата – Sting – Shape of my heart

741

За оваа недела нашиот хит е Shape of my heart-Sting.

Малку музика за душа!

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.