Скопскиот Градски Фестивал се префрла во Дом на АРМ

243

Според метеоролозите, врнежливото време ќе продолжи и во сабота, па затоа Скопскиот Градски Фестивал го преместивме во Дом на АРМ.
Сабота, 16 октомври, 19 часот.
Влезот е слободен и возможен само со потврда за вакцинација, објави организаторот.

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.