Акција на општина Карпош -Праќајте фотографии на тема #СеГрижиме

682

Општина Карпош објави повик до карпошани да праќаат фотографии на тема #СеГрижиме

– Најдобрите фотофрафии ќе се најдат во новиот број на списанието Карпош ин. Вашите фотографии може да ни ги испраќате во приватна порака или на имаил: [email protected] – информираат од општината.

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.