Почетна МУЗИКА Концерти МКЦ ги одложува настаните закажани за денес, утре и задутре

  МКЦ ги одложува настаните закажани за денес, утре и задутре

  500

  Скопје, 9 септемрви 2021
  Известување до јавноста стигна и од МКЦ дека нивните настани се откажуваат поради тридневната жалост.
  -Ве известуваме дека МКЦ ги одложува настаните закажани за денес, утре и задутре (четврток, петок и сабота)
  Навремено ќе бидете информирани за новите датуми на одржување на настаните.
  Сочувство до семејствата на загинатите во синоќешниот пожар во Тетово. Посакуваме побрзо закрепнување на останатите затекнати лица, се вели во соопштението.

  metropolis-big