ФОТОГАЛЕРИЈА:„Гледај тука сум без простор“ (See me moving placeless) во МСУ

249

Изложбата ќе трае од 29 септември до 21 ноември 2021 во МСУ.

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.