Ruststained ќе промовираат албум

9

Ruststained најавуваат концертна промоција на албумот “Years In Vain” во клуб Маракана. Настанот ќе се одржи на 12. Април, отворени врати од 21, почеток во 21.45 часот.

Влезот е бесплатен.

Албумот е достапен за преслушување на сите платформи!

https://linktr.ee/ruststained

 

куларт.мкСодржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.